O nás

Ilustrační foto

Spektrum poskytovaných služeb firmou LUKRESTAV s.r.o. se odvíjí od potřeb trhu. Naším cílem je poskytování komplexních služeb ve stavebnictví a solidním jednáním všech spolupracovníků firmy naplnění Vašich představ a očekávání. Vzhledem k dlouholeté praxi a zkušenostem v oboru se snažíme zajistit specifické požadavky, a to díky spolupráci s odborníky ostatních profesí. Snažíme se realizovat všechny Vaše požadavky na nejlepší úrovni, za přijatelnou cenu a zároveň s maximální péčí a osobním přístupem. Oceňujeme připravenost, schopnost operativního řešení situací, schopnost pružně reagovat na nové trendy a možnosti v oboru. Děláme vše pro to, aby tyto vlastnosti byli předností naší společnosti.

V současné době Vám nabízíme širokou nabídku prací v oblasti stavebnictví: stavby domů a jiných objektů, včetně staveb na klíč; zemní práce; rekonstrukce interiérů a exteriérů budov; půdní vestavby; renovace fasád; zateplení objektů; kompletní výměny všech rozvodů; instalatérské a topenářské práce; kompletní realizace výměny a osazení plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, automatických dveřních systémů, rolet, garážových vrat a prosklených fasád; kompletní realizace výměny či restaurace vchodových i interiérových dveří, jakož i vrat; vchodové portály; pokládky podlahových krytin; rekonstrukce koupelen a bytových jader; rekonstrukce a montáž kuchyňské linky; dodávka a montáž obkladů a dlažeb…a mnoho dalšího (podrobný výčet prací najdete v sekci realizace prací). Poskytujeme poradenskou a konzultační činnost. Připravujeme návrhy plánované rekonstrukce a výstavby. Pro zdárné provedení díla předkládáme položkový rozpočet včetně návrhu smlouvy, dle projektové dokumentace nebo dle vlastního zaměření.

Ilustrační foto

Každý, kdo se již setkal s komplexní renovací objektu nebo se stavbou rodinného domu, ví jak obtížné je někdy zkoordinovat jednotlivé na sebe navazující práce, pokud je provádí různé firmy. Proto Vám nabízíme i kompletní stavební práce na klíč…tedy od základů až po střechu.Jako organizátor Vašeho projektu sestavíme team osvědčených odborných řemeslníků a zaručíme plynulý průběh realizace, dodržování termínů a kvalitně odvedenou práci se zárukou.

Provedené zakázky si můžete prohlédnout v záložce realizace prací nebo reference, kde najdete pocity našich zákazníků a zkušenosti s firmou Lukrestav s.r.o.

Rádi přijmeme jakékoli Vaše poznatky, budeme tak moci klást stále větší důraz na skutečné a individuální potřeby zákazníků, tedy i Vaše přání…a budeme tu pro Vás.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

LUKRESTAV s.r.o. - jednatel Lukáš Veverka